Teta Kateřina

21. 5. 2016 jsme pokřtili a do zbrojnice zaparkovali naše nové výjezdové vozidlo LIAZ 101.860 CAS K 25. Jmenuje se Teta Kateřina a před pár týdny jsme ji dovezli od dobrovolných hasičů z Halenkova. Těch pár týdnů bylo naplněno prací na opravách a úpravách auta kdy byly odstraněny části napadené korozí. Spodní část karoserie dostala nový lak a nové jsou i nápisy a znaky.

Nejen Teta Kateřina, ale i zbrojnice musela být upravena. Bylo potřeba prodloužit stání a jelikož nebylo možné provést stavební úpravy přístavbou v zadní části zbrojnice, museli jsme vysekat 15 cm zdi uvnitř zbrojnice.

Doufáme, že nám bude sloužit stejně dobře jako dosavadní CAS 24, Škoda 706 RTHP. S tou se zřejmě co nevidět rozloučíme, zájem projevili hasiči z Rudic.

Fotografie z úprav zbrojnice i auta jsou ve fotogalerii a na facebooku sdhkudlovice

Náhledy fotografií ze složky LIAZ 101.860 CAS K 25