Co máme u sebe?

SVÍTILNY PELI RECOIL LED, MSA AUER XENON, EMOS

Obrazek

Svítilny v přední řadě jsou připevněny na zásahové přilbě každého hasiče. Zdrojem světla je xenonová výbojka, která poskytuje silný tok světla pronikající kouřem, mlhou, atd...

V zadní řadě jsou svítilny, které mají jako zdroj světla halogenovou žárovku a vyznačují se vysokou svítivostí na velkou vzdálenost. Jsou vybaveny dobíjecím akumulátorem.

RUČNÍ RADIOSTANICE MOTOROLA GP 340

ObrazekRadiostanice  Motorola GP340 je 16-ti kanálová radiostanice  pro profesionály, kteří využijí možnosti signalizace Select 5, která je často využívána u dispečerských systémů. Radiostanice Motorola GP 340 VHF (pásmo 136-174 MHz) dovoluje využít vysílacího výkonu až 5W, 4 programovatelných tlačítek a až 16 programovatelných kanálových pozic. VHF/UHF ruční rdst., VHF 136-174 MHz (12,5 KHz), 16 semi-duplex kanálů, Select 5. PL-CTCSS, možnost selekt. volby pouze z 4 předpr. tlačítek, scan kanálů, bez displeje a klávesnice, cca 10 h provozu na NiMH 1200 mAh baterii, rozměry: š x v x h (57,5 x 137 x 37,5 mm LiON 33) hmotnost 429 g (s bat. LiON 350g).

VYSÍLAČKY COBRA

Obrazek

Tyto vysílačky sice nepatří mezi profesionální vybavení, ale v naší jednotce plní neocenitelnou pomoc při průběhu zásahu. Při domluvě mezi členy - neocenitelné. Dosah je na volném prostranství až 3km.

POLOHOVACÍ OPASEK AP 1/1 S KARABINOU

ObrazekTyto opasky slouží k sebejištění hasiče při práci ve výškách a můžou být použity i při nouzovém slanění.

HOROLEZECKÉ LANO A SEDÁK

ObrazekHorolezecké statické lano o délce 30 metrů  a sedák  s HMS karabinou a slaňovací osmou.